Travel backpack 45L

Travel Backpack 45L je batoh veľkosti príručnej batožiny nabitý tými najlepšími funkciami (tak ako ste u Peak Design zvyknutí) pre cestovanie. Z východiskovej veľkosti 35l možno rozšíriť na 45l alebo pomocou inovatívneho kompresného systému zmenšiť na veľkosť batohu na každý deň – 30l. Okrem plného zadného prístupu pre ľahké balenie je batoh vybavený dvojitým bočným prístupom, horným prístupom k notebooku/tabletu a tiež vyhradeným predným prístupom.

Mnoho vonkajších i vnútorných vreciek a prepážok s organizérmi, ktorými možno rozdeliť hlavný priestor batohu. Pohodlné polstrované ramenné popruhy a bedrový pás možno rýchlo skryť za magnetmi zaistenú chrbtovú časť. Rukoväte na všetkých stranách, zipsy s ochranou proti odcudzeniu, skryté vrecká na pas/dokumenty polstrované vrecko na slnečné okuliare, prievlak pre pripevnenie na batožinu na kolieskach a skryté popruhy pre pripevnenie vecí mimo batohu. Travel Backpack má plášť z poveternostným vplyvom odolného nylonu 400D vyrobeného 100% z recyklovaných plastov a je k dispozícii v čiernej a šalviovej zelenej (black & šalvia) farbe.

Batoh sprevádza funkciami nabité baliace prvky Packing Tools, ktoré ponúkajú nekonečné možnosti prispôsobenia, usporiadania a ochranu oblečenia, obuvi, toaletných potrieb, drobnej techniky a foto/video výbavy. Sú navrhnuté tak, aby perfektne sedeli v cestovných batožinách Peak Design a každej z puzdier ponúka jednoduchý prístup, premyslené usporiadanie, odolné materiály a jednotnú estetickú čistotu.

príslušenstvo

TECH Pouch 

Baliaci prvok Packing Tools, ktoré ponúka nekonečné možnosti prispôsobenia, usporiadanie a ochranu oblečenia, obuvi, kozmetických potrieb, drobnej techniky a foto / video výbavy. Sú navrhnuté tak, aby perfektne sedeli (nielen) v cestovných batožinách Peak Design Travel Line. Ponúka ľahký prístup, premyslené usporiadanie, odolné materiály a jednotnú estetickú čistotu. Každý baliaci prvok bol navrhnutý od samého začiatku ako samostatný produkt, ktorý má svoju kategóriu posunúť vpred jedinečným štýlom, vlastnosťami a inováciami.

Wash Pouch 

Toaletná alebo hygienická taštička, kozmetické puzdro je jedna z najdôležitejších vecí pre cestovanie a môže byť tiež jednou z najviac frustrujúcich. Či už taštička stojí (vzpriamene) na podložke alebo visí pomocou háčika (možno ho skryť), vždy poskytuje kompletný prehľad obsahu a prístup k vašim toaletným potrebám. Početné vnútorné vrecká z nylonu s povrchovou úpravou TPU, magneticky uzatvárané vrecko na zubné kefky, vonkajšie vrecko na žiletky a vnútorné puzdro na zips udržujú veci perfektne usporiadané a čisté. .

SHOE Pouch 

Odolné, ultraľahké a super-skladné puzdro na topánky alebo oblečenie, plavky, mokrý uterák a pod. Vhodné aj pre silne znečistené veci, ktoré zostanú vďaka vode-odolnosti bezpečne oddelené od ostatného obsahu batožiny. Skonštruované pre použitie v akekoľvek batožine, perfektne pasuje do cestovných batožín Peak Design. Vyrobené z jedného kusu vodeodolnej „self-healing“ ultraľahkej 100% recyklovanej 70d nylon / poly tkaniny, s bezkonkurenčnou váhou 48g. 

RAIN FLY

Ak potrebujete úplnú ochranu pred dažďom a snehom, utratenká-zbaliteľná pláštenka 45L rainfly je tou najlepšou voľbou. Nie je to však obyčajná pláštenka. Je skonštruovaná z ripstop nylonu 200D so silikónovým poťahom a možno ju zbaliť do integrovaného prenosného puzdra. Puzdro sa bezpečne pripája k vonkajším upevňovacím bodom na Travel Backpack 45L a môže byť úhľadne uložené vnútri predného spodného vrecka s magnetickým uzatváraním. 

CAMERA CUBE

Vďaka perfektnej ochrane a ľahkému prístupu vás Peak Design Camera Cube zbaví starostí pri cestovaní s foto / video technikou a dronmi. Skonštruované pre bezpečné pripevnenie k akejkoľvek batožine Peak Design, možno však použiť v ľubovoľnej batožine. Camera Cube vám umožňujú vlastné usporiadanie a ochranu, či už so sebou máte malú sadu s bezzrkadlovkou alebo profesionálnu výbavu. Množstvo ochranných prepážok FlexFold rôznych tvarov a veľkostí poskytuje najlepšiu prispôsobiteľnosť vo svojej triede.

PACKING CUBE

S možnosťou kompresie, jednoduchým a rýchlym prístupom a vnútornými oddielmi nemajú Packing Cubes funkčne a esteticky žiadnu konkurenciu. Jedinečný odtrhávací zips umožňuje super rýchly prístup k obsahu – na rozdiel od štandardných puzdier s otvormi na zips v tvare U. Vnútorný deliaci panel umožňuje oddeliť čisté a špinavé oblečenie, každý z dvoch oddielov sa môže ľubovoľne podľa jeho obsahu rozširovať / komprimovať. Rozširujúci / kompresný zips poskytuje ďalší priestor alebo pomôže po zabalení skomprimovať obsah.

Produkty v E-shope

TRAVEL line

Peakdesign RAIN FLY

29.95 s DPH
24.95 s DPH
49.9589.95 s DPH
29.9539.95 s DPH
59.95 s DPH
59.95 s DPH
299.95 s DPH