Konzola Tourbox

Tourbox NEO

Je univerzálny ovládač pre množstvo fotografií, videa, zvuku, animácie, kreslenia a ďalších aplikácií, vrátane Photoshop, Lightroom, Illustrator, Final Cut Pro X, Premiere, After Effects, DaVinci Resolve, Audition, Cinema 4D, Capture One. , Clip Studio Paint, Comic Studio, PaintTool SAI a ďalšie.

Pripája sa k počítaču Mac alebo Windows cez rozhranie USB Type-C pomocou priloženého kábla a napája sa z počítača.

TourBox NEO je možné nastaviť aj na spoluprácu s myšami, klávesnicami a grafickými tabletmi. Bežným pracovným postupom je používanie ovládača jednou rukou a myši druhou. Kompaktný, ergonomický dizajn má rôzne tvarované ovládacie prvky na rôznych miestach, ktoré vám umožňujú ľahšie ich nájsť dotykom. Celkovo ponúka tlačidlá, voliče, rolovacie kolieska, gombíky a funkčné tlačidlá, ktoré možno ovládať samostatne alebo v kombinácii. Môžete nastaviť až 42 operácií ako klávesové skratky alebo vstavané funkcie. Pre vybraný softvér je možné prednastavené konfigurácie importovať zo softvéru TourBox, ktorý je k dispozícii na stiahnutie zadarmo pre Mac a Windows. TourBox NEO dokáže spravovať viacero prednastavených konfigurácií a umožňuje vám medzi nimi prepínať.

Tourbox ELITE

TourBox Elite je Bluetooth editačná konzola pre kreatívnych profesionálov. Podporuje softvér vrátane Lightroom, Photoshop, Premiere Pro, Clip Studio Paint, DaVinci Resolve, Final Cut Pro a ďalšie programy na maľovanie, úpravu fotografií a videa.

Užite si svoj prispôsobený ovládač a naštartujte novú cestu!

Ako prvý ovládač Bluetooth pre digitálnych tvorcov na trhu plánujeme zostať vpredu vytvorením bezprecedentného a presvedčivého protokolu pre ovládač úprav Bluetooth. Táto technológia Bluetooth LE 5.0 poskytuje bezproblémové, okamžité pripojenie k vašim zariadeniam s dokonale konzistentnou a silnou schopnosťou párovania.

Tourbox softver na stiahnutie:

Na tomto linku si stiahnete softvér pre systémy
Windows a MacOS.

https://www.tourboxtech.com/en/downloads.html

Stiahnuť Softvér

Tourbox presety na stiahnutie:

Miesto, kde nájdete presety pre množstvo programov, ktoré Tourbox podporuje.

https://www.tourboxtech.com/en/presets.html

Stiahnuť presety

TOURBOX konzoly

Tourbox ELITE

289.90 s DPH

TOURBOX konzoly

Tourbox NEO

224.90 s DPH