O nás

Black dog má ambíciu byť milým eshopom pre všetkých ktorí majú radi fotografiu, hory a šport. V portfóliu nájdete ucelený sortiment všetkého čo potrebujete pre krásne fotky bez toho, aby ste nosili so sebou veľký expedičný fotobatoh, či ťažkú fotobrašňu. Vďaka fotoaparátom Fuji a ucelenej ponuke objektívov nepotrebujete svojho nosiča a možete si vychutnať perfektnú kvalitu svojich fotografií “naľahko”.

Okrem fotoaparátov Vám prinášame aj produkty firmy Peak Design. Upevnite si svoj fotoaparát na obľúbený turistický batoh, na opasok, prípadne rovno na brašnu ktorá získala niekoľko ocenení za dizajn a funkčnosť.

Nebaví Vás postprocesovať vaše fotografie po návrate domov? Foťte čisto a bez dodatočných úprav v počítači. Ponúkame vám najkvalitnejšie filtre na trhu od Lee Filters.

Všetky výrobky, ktoré si u nás možete zakúpiť boli starostlivo vyberané a sami ich používame. Podrobnejšie recenzie si priebežne možete prečítať aj na našom blogu. Prípadne nám sami možete napísať o vašich skúsenostiach a my ich radi uverejníme.

Váš team BlackDog 🙂

Autorizovaný predajca Fujifilm

bg_image

Martin Remenár
Fotograf, majiteľ Blackdog.sk