Nový prírastok do rodiny fotoaparátov Fujifilm X

Fujifilm X-E3

Predstavujeme nový ultrakompaktný mirorless fotoaparát FUJIFILM X-E3 s vynikajúcou kvalitou obrazu a zdokonaleným ovládaním. Využíva X-Procesor Pro pre najlepšiu reprodukciu farieb na záberoch I v 4K videu. Pripravený pre fotografov, ktorí chcú posielať fotografie priamo do svojho smartphonu alebo tabletu.

Model X-E3 je vybavený novým snímačom X-TransTM CMOS III s rozlíšením 24,3 megapixelov a rýchlym procesorom X-Processor Pro. X-E3 je prvým modelom série X s funkciou Bluetooth®. Môžete spárovať fotoaparát so zariadením smartphone alebo tablet, aby ste mohli ľahko prenášať snímky s minimálnou spotrebou energie. LCD monitor na zadnej strane fotoaparátu má dotykový displej, ktorý podporuje funkcie “Touch Shot”, “Touch AF” a “Focus Area Selection”. Algoritmus automatického zaostrovania bol aktualizovaný, aby sa zvýšila rýchlosť a odozva na sledovanie pohybujúceho sa objektu.

Kompaktné a ľahké telo

Horná časť fotoaparátu je vybavená dvoma otočnými ovládačmi (rýchlosť uzávierky a expozičná kompenzácia). Ovládače sú vyfrézované z hliníka a v možnostiach kompenzácie expozície pribudla teraz poloha C, ktorá umožňuje kompenzáciu expozície až do ±5 EV v 1/3 krokoch.

Vynikajúca kvalita obrazu, rýchla odozva a vylepšený tracking AF

Fotoaparát má kontinuálne snímanie s rozlíšením 5 snímok za sekundu, rýchlosť štartu 0,4 s, oneskorenie 0,050 s. a interval snímania 0,25 s. Vďaka novo vyvinutému algoritmu je X-E3 schopný sledovať pohyblivé objekty dvakrát rýchlejšie ako predchádzajúce modely. Okrem toho je schopný sledovať pohybujúce sa objekty už polovičnej veľkosti ako predtým.

Dotykový LCD monitor

LCD monitor má dotykový displej s rozlíšením 1,04M a uhlopriečkou 3,0 inch. Displej umožnúje použitie v týchto režimoch snímania a prehrávania.

4K video

X-E3 dokáže zaznamenávať video v rozlíšení Full HD aj 4K aj s použitím režimov filmovej simulácie. Obraz nahrávaného videa môžete sledovať aj na externom monitore pripojenom cez port HDMI a na nahrávanie zvuku sad á oužiť externý mikrofón.

25 objektívov FUJINON

Náš sortiment objektívov XF teraz obsahuje 25 kvalitných objektívov. Súčasná ponuka sa pohybuje od ultra širokouhlého po super-teleobjektív vrátane 5 päť prime objektívov s vysokou svetelnosťou.