Novinky Peakdesign v Eshope

Peakdesign Backpack 30L Black

Peak Design The Everyday Backpack 30L je veľmi praktický a elegantný prémiový batoh pre fotografov, cestovateľov, do práce a všetko medzi tým. Konštrukcia batohu je v porovnaní s konkurenčnými batohmi riešená veľmi originálne a pokrokovo s maximálnym ohľadom na prácu fotografa a jeho potreby. Batoh má bezpečné patentované zatváranie veka pomocou zámku MagLatch™, ktorý sa dá nastaviť v 4 polohách a reguluje sa ním objem batohu. Peak Design The Everyday Backpack 30L môže zväčšiť, alebo zmenšiť svoj vnútorný objem v rozsahu od 18l po 30l tak, aby sa do neho zmestilo všetko potrebné vybavenie. Tentokrát aj v čiernom prevedení.

Peakdesign Slide II a Slide Lite II

Popruh je úplne prepracovaný a všetky jeho časti sú vylepšené. Kvalitnejší popruh je vyrobený z hladšieho a odolnejšieho nylonového materiálu s pevnejším úpletom. Nový je silikónový grip a integrované polstroanie je ohybnejšie. Spojky kotvičiek s novým dizajnom sú menšie, rýchlejšie a bezpečnejšie. Kotvičky s tenším okom, Anchor Mount na pripevnenie kotvičky na spodnú stranu fotoaparátu a výber z dvoch farebných variantov – klasická čierna ako u brašní Peak Design obľúbená Ash – svetlo šedá s koženým elementom.

Peakdesign Capture Camera Clip II

Celkom nový Capture je najbezpečnejší, najpohodlnejší a najpohotovejší spôsob nosenia fotoaparátu. Na rozdiel od popruhu je fotoaparát pevne fixovaný behom chôdze, na bicykli alebo pri pohybe vo fotoštúdiu. Na rozdiel od brašne je možné z Capture odpojit fotoaparát jednoduchým stlačením tlačítka. Nosnosť držiaku je viac ako 90 kg, takže je dostatočne pevný aj pre najťažšie kombinácie profesionálnych fotoaparátov/objektívov. Dizajn u novej verzie je výrazne menší a ľahší a zároveň si ponecháva celokovovú konštrukciu. Povrch je super hladký – anodizovaný s veľmi pohodlnou ergonómiou.

Peakdesign Dual Plate II

Peak Design DUAL PLATE je rýchloupínacia doštička s dvomi závesnými okami pre kotvičky Peak Design MICRO ANCHOR™, ktorá je kompatibilná okrem všetkých produktov spoločnosti Peak Design aj so statívovými hlavami vybavenými systémami ARCA SWISS. Rýchloupínacia doštička Peak Design DUAL PLATE je vybavená na svojich dvoch koncoch závesnými okami pre upevnenie kotvičiek Peak Design MICRO ANCHOR™ a do spôn Peak Design Capture® a hláv vybavených systémom ARCA SWISS je ju možné zasunúť z dvoch smerov umožňujúcich polohovanie nesenej výbavy. Doštička je vyrobená zo zliatin hliníku a gumy s vysoko odolnou povrchovou úpravou proti vplyvom počasia.

Peakdesign Cuff

Kvalitnejší popruh je vyrobený z hladšieho a odolnejšieho nylonového materiálu s pevnejším úpletom. Nová je duralová pracka umožňujúca utiahnutie jednou rukou, spojka kotvičky s novým dizajnom je menšia, rýchlejšia a bezpečnejšia. Kotvička s tenším okom, magnet pre pripevnenie ako náramok. Na výber máte z dvoch farebných variantov – klasická čierna a u brašní PeakDesign obľúbená Ash – svetlo šedá s koženým elementom.

Peakdesign Leash

Popruh je úplne prepracovaný a všetky jeho časti sú vylepšené. Kvalitnejší popruh je vyrobený z hladšieho a odolnejšieho nylonového materiálu s pevnejším úpletom, nové sú dve duralové pracky umožňujúce veľmi rýchle nastavenie dĺžky popruhu na oboch koncoch, tak ako u Slide a Slide Lite. Spojky kotvičiek s novým dizajnom sú menšie, rýchlejšie a bezpečnejšie. Kotvičky s tenším okom, Anchor Mount na pripevnenie kotvičky na spodnú stranu fotoaparátu a výber z dvoch farebných variantov – klasická čierna ako u brašní Peak Design obľúbená Ash – svetlo šedá s koženým elementom.

Anchor Mount Plate

Anchor Mount plate je precízne obrobený duralový adaptér pre statívový závit na spodnej strane fotoaparátu. Umožňuje pripevnenie kotvičky Micro Anchor na spodnej strane fotoaparátu. Zvlášť s dlhšími objektívmi je tak zaručené pohodlnejšie, bezpečnejšie, nenápadnejšie a stabilnejšie upevnenie fotoaparátu na popruh, tak ako to bolo predtým možné u popruhov Slide a Slide Lite vďaka statívovej doske. Anchor Mount sa so svojim veľmi estetickým dizajnom perfektne hodí k menším štýlovým fotoaparátom. Anchor Mount je obsiahnutý v balení Leash (čierny pri čiernej verzie Leash, leštený u verzie Ash). Samostatne balený má farbu čiernu. (Anchor Mount nie je kompatibilný so stavívovými hlavami ani držiakom Capture).

89.99 s DPH

Novinky Peakdesign

DUAL PLATE

29.99 s DPH

Novinky Peakdesign

SLIDE II ASH

84.99 s DPH

Novinky Peakdesign

SLIDE II Black

84.99 s DPH

Novinky Peakdesign

SLIDE LITE II Ash

69.99 s DPH

Novinky Peakdesign

SLIDE LITE II Black

69.99 s DPH

Novinky Peakdesign

MICRO ANCHOR LINKS

11.99 s DPH

Novinky Peakdesign

ANCHOR MOUNT PLATE

11.99 s DPH

Novinky Peakdesign

LEASH II

49.99 s DPH

Novinky Peakdesign

CUFF ll

39.99 s DPH