Travel DUFFEL 35L

Klasická odolná cestovná taška (duffel bag). V jednoduchosti je krása – Travel Duffel 35L je praktická, funkčná a nadčasová taška. S velikosťou kabínovej batožiny  a kapacitou 35L je to perfektná taška na víkend, alebo prespánie mimo domov, gym bag alebo parťák pre dalšieprodukty rady Travel a Everyday. Odopínacie horné držadlá, odopínací polstrovaný ramenný popruh, nepriazni počasia odolná 100% recyklovaná nylonová tkanina a na zákazku vyrobené duralové pracky.

Veľmi komfortní prístup a výborný prehľadný vnútorný  priestor vďaka dlhému masívnemu vplyvom počasia odolnému zipsu. Rozmery vnútorného priestoru (bez prepážok) dimenzované presne pre organzér Packing Tools (v predaji zvlášť) pre lepšie usporiadanie obsahu tašky. Taška je k dispozícii v čiernej a šalviovo zelenej (black & sage) farbe.

Travel DUFFELPACK 65L

Cestovní taška (duffel bag) s obrovskou kapacitou, maximem pohodlí a rozšiřitelnou konstrukcí. S Travel Duffelpack 65L je vám k dispozici opravdu hodně místa, současně je však zachován komfort a všestrannost. Ergonomické polstrované ramenní (jako u batohu) a bederní popruhy zajišťují dostatek pohodlí i při největším zatížení a lze je rychle skrýt za magnety zajištěnou zádovou část. Pevná boční držadla pro rychlé uchopení a další způsob nesení.

Pomocí expanzních zipů lze kapacitu zvětšit o celých 20L (z minimálních 45L na maximálních 65L). Vlivům počasí odolná 100% recyklovaná nylonová tkanina s vnitřním polstrováním nabízí vynikající ochranu a drží tvar tašky pro snadný přístup dovnitř. Velmi komfortní přístup a výborný přehled vnitřního prostoru díky dlouhému masivnímu vlivům počasí odolnému zipu. Rozměry vnitřního prostoru (bez přepážek) dimenzovány přesně pro organizéry Packing Tools (v prodeji zvlášť) pro lepší uspořádání obsahu tašky. Taška bude k dispozici v černé a šalvějově zelené (black & sage) barvě.

Travel backpack 45L

Travel Backpack 45L je batoh veľkosti príručnej batožiny nabitý tými najlepšími funkciami (tak ako ste u Peak Design zvyknutí) pre cestovanie. Z východiskovej veľkosti 35l možno rozšíriť na 45l alebo pomocou inovatívneho kompresného systému zmenšiť na veľkosť batohu na každý deň – 30l. Okrem plného zadného prístupu pre ľahké balenie je batoh vybavený dvojitým bočným prístupom, horným prístupom k notebooku/tabletu a tiež vyhradeným predným prístupom.

Mnoho vonkajších i vnútorných vreciek a prepážok s organizérmi, ktorými možno rozdeliť hlavný priestor batohu. Pohodlné polstrované ramenné popruhy a bedrový pás možno rýchlo skryť za magnetmi zaistenú chrbtovú časť. Rukoväte na všetkých stranách, zipsy s ochranou proti odcudzeniu, skryté vrecká na pas/dokumenty polstrované vrecko na slnečné okuliare, prievlak pre pripevnenie na batožinu na kolieskach a skryté popruhy pre pripevnenie vecí mimo batohu. Travel Backpack má plášť z poveternostným vplyvom odolného nylonu 400D vyrobeného 100% z recyklovaných plastov a je k dispozícii v čiernej a šalviovej zelenej (black & šalvia) farbe.

Batoh sprevádza funkciami nabité baliace prvky Packing Tools, ktoré ponúkajú nekonečné možnosti prispôsobenia, usporiadania a ochranu oblečenia, obuvi, toaletných potrieb, drobnej techniky a foto/video výbavy. Sú navrhnuté tak, aby perfektne sedeli v cestovných batožinách Peak Design a každej z puzdier ponúka jednoduchý prístup, premyslené usporiadanie, odolné materiály a jednotnú estetickú čistotu.

príslušenstvo

TECH Pouch

Baliaci prvok Packing Tools, ktoré ponúka nekonečné možnosti prispôsobenia, usporiadanie a ochranu oblečenia, obuvi, kozmetických potrieb, drobnej techniky a foto / video výbavy. Sú navrhnuté tak, aby perfektne sedeli (nielen) v cestovných batožinách Peak Design Travel Line. Ponúka ľahký prístup, premyslené usporiadanie, odolné materiály a jednotnú estetickú čistotu. Každý baliaci prvok bol navrhnutý od samého začiatku ako samostatný produkt, ktorý má svoju kategóriu posunúť vpred jedinečným štýlom, vlastnosťami a inováciami.

Wash Pouch

Toaletná alebo hygienická taštička, kozmetické puzdro je jedna z najdôležitejších vecí pre cestovanie a môže byť tiež jednou z najviac frustrujúcich. Či už taštička stojí (vzpriamene) na podložke alebo visí pomocou háčika (možno ho skryť), vždy poskytuje kompletný prehľad obsahu a prístup k vašim toaletným potrebám. Početné vnútorné vrecká z nylonu s povrchovou úpravou TPU, magneticky uzatvárané vrecko na zubné kefky, vonkajšie vrecko na žiletky a vnútorné puzdro na zips udržujú veci perfektne usporiadané a čisté. .

SHOE Pouch

Odolné, ultraľahké a super-skladné puzdro na topánky alebo oblečenie, plavky, mokrý uterák a pod. Vhodné aj pre silne znečistené veci, ktoré zostanú vďaka vode-odolnosti bezpečne oddelené od ostatného obsahu batožiny. Skonštruované pre použitie v akekoľvek batožine, perfektne pasuje do cestovných batožín Peak Design. Vyrobené z jedného kusu vodeodolnej „self-healing“ ultraľahkej 100% recyklovanej 70d nylon / poly tkaniny, s bezkonkurenčnou váhou 48g.

RAIN FLY

Ak potrebujete úplnú ochranu pred dažďom a snehom, utratenká-zbaliteľná pláštenka 45L rainfly je tou najlepšou voľbou. Nie je to však obyčajná pláštenka. Je skonštruovaná z ripstop nylonu 200D so silikónovým poťahom a možno ju zbaliť do integrovaného prenosného puzdra. Puzdro sa bezpečne pripája k vonkajším upevňovacím bodom na Travel Backpack 45L a môže byť úhľadne uložené vnútri predného spodného vrecka s magnetickým uzatváraním.

CAMERA CUBE

Vďaka perfektnej ochrane a ľahkému prístupu vás Peak Design Camera Cube zbaví starostí pri cestovaní s foto / video technikou a dronmi. Skonštruované pre bezpečné pripevnenie k akejkoľvek batožine Peak Design, možno však použiť v ľubovoľnej batožine. Camera Cube vám umožňujú vlastné usporiadanie a ochranu, či už so sebou máte malú sadu s bezzrkadlovkou alebo profesionálnu výbavu. Množstvo ochranných prepážok FlexFold rôznych tvarov a veľkostí poskytuje najlepšiu prispôsobiteľnosť vo svojej triede.

PACKING CUBE

S možnosťou kompresie, jednoduchým a rýchlym prístupom a vnútornými oddielmi nemajú Packing Cubes funkčne a esteticky žiadnu konkurenciu. Jedinečný odtrhávací zips umožňuje super rýchly prístup k obsahu – na rozdiel od štandardných puzdier s otvormi na zips v tvare U. Vnútorný deliaci panel umožňuje oddeliť čisté a špinavé oblečenie, každý z dvoch oddielov sa môže ľubovoľne podľa jeho obsahu rozširovať / komprimovať. Rozširujúci / kompresný zips poskytuje ďalší priestor alebo pomôže po zabalení skomprimovať obsah.

Produkty v E-shope

New
264.99 s DPH
New
195.99 s DPH
New
59.99 s DPH
799.99 s DPH
419.99 s DPH
249.99 s DPH
169.99 s DPH

TRAVEL line

Peakdesign RAIN FLY

34.99 s DPH
29.99 s DPH
59.95114.99 s DPH
34.9949.99 s DPH
69.95 s DPH