Sigma objektívy pre Fujifilm X-mount

SIGMA s potešením oznamuje uvedenie výmenných objektívov pre bezzrkadlové fotoaparáty Fujifilm X Mount. Tento doplnok umožňuje používateľom vychutnať si vysoký výkon a vysokú kvalitu objektívov SIGMA v natívnom bajonete na ich systéme X Mount.

Prvými v tomto objektíve X Mount od SIGMA boli širokouhlý 16mm objektív F1.4 DC DN | Súčasný, štandardný hlavný 30mm F1.4 DC DN | Súčasný a teleobjektív 56 mm F1.4 DC DN | Contemporary, ktorý tvorí kompletný systém pre používateľov bezzrkadloviek.

Druhá fáza pridáva kompaktný, ľahký a vysokovýkonný štandardný zoom objektív s clonou 18-50mm F2.8 DC DN | Aktuálne týmto ponúka novú možnosť pre kompaktné fotografické systémy.
Svet objektívov X Mount sa bude ďalej rozširovať.

Automatické zaostrovanie vyladené pre každý objektív

Vďaka riadiacemu programu pohonu automatického zaostrovania vyladenému pre každý objektív a vysokorýchlostnému prenosu dát budú objektívy ponúkať vysokorýchlostné automatické zaostrovanie.

Kompatibilné so stabilizáciou obrazu vo fotoaparáte

Objektívy budú kompatibilné so stabilizáciou obrazu vo fotoaparáte. Fotoaparát sníma ohniskovú vzdialenosť objektívu a automaticky optimalizuje výkon stabilizácie obrazu.

Montáž pomocou konštrukcie odolnej voči prachu a striekajúcej vode

Objímka objektívu obsahuje gumové tesnenie, ktoré chráni objímku pred prachom a kvapkami vody.

Expresivita jedinečná pre clonu 1,4

Rad obsahuje objektívy s veľkou clonou s F1,4 pre objektívy s prvotriednym objektívom a F2,8 pre objektív so zoomom. Je vhodný na snímanie na tmavých miestach a snímanie z ruky a fotografi si môžu vychutnať vytváranie snímok, ktoré využívajú veľký bokeh. Malá hĺbka ostrosti jedinečná pre objektív s veľkou clonou výrazne rozširuje silu výrazu na fotografiách.

Produkty v E-shope