Nové produkty BLACKDOG pre fotografov

BlackDog Strap Lite

Praktický popruh, ktorý ľahko schováte do vrecka nohavíc, či bundy. Pre svoju šírku je určený skor pre mirrorless fotoaparáty. Možete ho ale samozrejme použiť aj pre fullframe prístroje s menším objektívom. Je vyrobený z kvalitnej kože v dvoch farebných prevedeniach.

Systém uchytenia k fotoaparátu je zabezpečený originálnymi kotvičkami Peak Design Anchor Links vďaka čomu možete svoje prístroje kombinovať rýchlo a bezpečne medzi všetkými typmi BlackDog popruhov. Nosnosť popruhu je 4kg. Dĺžka popruhu je 1230mm, šírka 20mm. Súčasťou balenia je praktické vrecko a 2ks Peak Design kotvičiek. Ručná výroba, vyrobené na Slovensku.

BlackDog Strap Pro

Popruh je navrhnutý, ako poctivé porisko pre tú najvačšiu lopatu. Nezľakne sa ani Sigmy vo vašej brašni , či profesionálnej kombinácie typu D6 + Nikkor 200/2. Dizajnom vychádza z osvedčených BlackDog Double Straps, ktoré používa vačšina Slovenských profesionálnych reportážnych fotografov. Je to popruh, ktorý jednoducho k svojmu dvojpopruhu potrebujete. Občas sa predsa naskytnú aj zákazky, ktoré zvládnete ľavou zadnou. Vyrába sa v identických farebných prevedeniach, ako BlackDog Double Strap. Najslabší článok z pohľadu nosnosti sú kotvičky PeakDesign Anchor Links. Tie sú testované výrobcom na 80kg. Dĺžka popruhu je 1270mm, šírka 35mm. Súčasťou balenia je praktické vrecko a 2ks Peak Design kotvičiek. Ručná výroba, vyrobené na Slovensku.

BlackDog remeň do gatí

Už dlho bola taká požiadavka, že remeň……od Remenára:) Takže konečne je to tu….rovnaký dizajn, rovnaká poctivá ručná práca, certifikovaná koža v polcentimetrovej hrúbke. Remeň, ktorý Vám podrží gate ešte aj na dochodku, keď budete na fotenie už len spomínať a rozprávať storky z predošlého storočia svojim vnúčatám:))

Šírka opasku 39mm. Dĺžka od 1100/1200/1300/1400mm. Iné rozmery na objednávku. Súčasťou balenia je praktické vrecko. Vyrobené na Slovensku.

BlackDog Double Strap

Evergreen, ktorý prešiel vývojom a momentálne je najkrajšou a najpraktickejšou verziou všetkých predošlých verzií. Zmeny sa udiali v tichosti, bez nejakých pompéznych statusov na sociálnych sieťach:) V tmavej verzii sa zmenil materiál a popruhy sú ešte jemnejšie, pohodlnejšie. Doležitý parameter bola podmienka, aby tmavá koža nefarbila svetlé oblečenie. Koža je pre túto situáciu certifikovaná a tak sa nemusíte obmedzovať vo farebnom výbere vášho pracovného outfitu. Oproti predošlým verziám boli elegantne vyriešené odstávajúce konce popruhov na chrbte. Odstránené pútka, ktoré sa gravitáciou zviezli až k pracke a nahradené skrutkovacími nitmi vo farbe staromosadze. Nity slúžia zároveň ako poistka, pre nechcené rozopnutie pracky a možný pád vášho fotoaparátu. Skrutkovacie nity zo zadnej strany nastavíte veľmi rýchlo pomocou skrutkovača na vašu veľkosť. Šírka popruhov 40mm, univerzálna nastaviteľná veľkosť pre všetky konfekčné veľkosti postavy.

Súčasťou balenia je praktické vrecko a 2ks Peak Design kotvičiek. Ručná výroba. Vyrobené na Slovensku.

BlackDog Double Strap Slim

Konečne ju tu aj dámska verzia. Prípadne verzia pre mužov s dámskymi ramenami:)) Verzia je vo všetkých parametroch totožná s “mužskými” dvojpopruhmi. Jediný rozdiel je v šírke popruhu, ktoré sú užšie o 6mm. Posobia na útlejšej ženskej postave jemnejšie a prirodzenejšie. Vyrába sa v jednej nastaviteľnej veľkosti pre všetky konfekčné veľkosti postavy. Neštandardný rozmer na objednávku.

Súčasťou balenia je praktické vrecko a 2ks Peak Design kotvičiek. Ručná výroba, vyrobené na Slovensku.

Produkty v E-shope

179.90 s DPH
154.90 s DPH

Blackdog produkty

BlackDog DoubleBridge

59.90 s DPH

Blackdog produkty

BlackDog Cuff BrownDown

33.30 s DPH

Popruhy Single strap

BlackDog Cuff Yellow Submarine

33.30 s DPH
59.10 s DPH
59.10 s DPH

Popruhy Double strap

BlackDog Double Strap Slim Brown

219.90 s DPH

Popruhy Double strap

BlackDog Double Strap Brown

219.90 s DPH
44.90 s DPH