BlackDog darčekové krabičky a obálky pre fotografov

Môj tvorivý psí duch sa cez zimu trochu nudil a hľadal nejaký nápad na zmenu v čom odovzdávať svoje nafotené fotografie. Lebo vraj zmena je život :)) Posledný rok je špeciálne vo fotografickej sfére síce viac mŕtvy, než živý….ale možno je to len uhol pohľadu a treba chodiť s otvorenými očami. Ja som vymýšľal “škatule” na fotky. Viem, svetový mier je cennejší a viac by bodla vakcína bez čipu… Tak ale Ja sa viem tešiť aj z mála a hlavne viem zhodnotiť na čo mám bunky a na čo už asi nie :))

Dlhé roky som odovzdával svoju prácu v drevených krabičkách od www.jezkovedarceky.sk . Neskôr som si navrhol vlastný dizajn s magnetickým vekom, ktorý je stále v ponuke, no po potulkách našimi lesmi, kde stromy miznú rýchlejšie než stíhajú rásť som si povedal, že skúsim niečo iné/vlastné a šetrnejšie k prírode.

A tak vznikla robustná pevná kartónová krabička pre cca 80 fotografií v rozmere 10x15cm. Je ideálna napr. pre odovzdávanie svadieb a reportov s väčším množstvom fotografií, kde chcete klientovi okrem USB nosiča odovzdať aj výber fotografií v printovej podobe.

Krabičky je možné personalizovať na mieru. Po konzultácií je možné doplniť logo, rôzne visačky, kvalitný SanDisk16Gb USB nosič, drevitú vlnu. Táto personalizácia je síce pracnejšia, no radi by sme vytvorili v detailoch každému fotografovi dizajn na mieru:)

Pre rodinných a ateliérových fotografov/fotografky je určená obálka z kvalitného pevného polokartónu v prírodnej hnedej farbe do ktorej môžete vložiť cca 20 fotografií v rozmere 10x15cm. Môže tiež obsahovať Vaše logo, priloženú šnúrku na previazanie fotografií a milý odkaz pod previazanou mašličkou.

Je to naše čerstvé dieťa/šteňa a veríme že bude robiť radosť a úžitok 🙂 Postupne v priebehu roka budeme ponuku rozširovať o ďalšie rozmery krabičiek. Pokojne nám napíšte na info@blackdog.sk o aký rozmer by ste mali záujem. Podľa dopytu potom uprednostníme konkrétne rozmery 🙂

Krabička 10×15 3,48 Eur
Usb SanDisk 16Gb 6,40 Eur
Logo / text na krabičke 0,99 Eur
Štítok / text na objednávku 0,99 Eur
Stužka lyko prírodné 0,13 Eur
Drevitá vlna 0,12 Eur
Obálka 10×15 cm 2,42 Eur
Logo / text na obálke 1,20 Eur
Štítok / text na objednávku 0,99 Eur