Khiria Workshop – Fořtovna Drážďany

Po 3 mesiacoch fotokarantény a kondičných výletoch miestnymi poľovníckymi chodníkmi miesto svadieb, som vzal konečne Čierneho psa vyvenčiť na “služobku do ciziny”. Nabalil som blackdog popruhy, vodítka, obojky,  Loupedecky a hurá smer Českomoravská vrchovina na wedding workshop:)

Khiria fotografuje svadby s Fujifilmom po celom svete a súčasťou jej workflow v postprocese je aj Loupedeckhttps://www.blackdog.sk/e-shop/foto-prislusenstvo/loupedeck/ Preto som vzal so sebou dve pracovné stanice, kde si mohol každý vyskúšať, ako tieto konzoly fungujú v praxi. Vďaka podpore Fujifoto boli k dispozícií aj Fujinky, GFX a dokonca aj Hasselblad.

V úvode galérie nájdete možno neprimerane veľa fotografií z bezprostredného okolia penzionu. Ospravedlňujem sa, ale to miesto mi naozaj učarovalo. Trošku som sa cítil ako v rozprávke niekde na samote u lesa. Myslím, že na Starú Fořtovnu sa určite ešte rád vrátim súkromne, alebo aj pracovne, pretože ďalší termín workshopu je vypísaný na 6-7.9.2020.

Ak chcete “nahlédnout pod pokličku” destination photographera a dozvedieť sa ako takéto svadby prebiehajú, čo všetko sa skrýva za exotickými fotografiami, určite neváhajte a prihláste sa tu: https://khiria.com/workshop/

Je veľmi pravdepodobné, že sa tam stretneme:)

Milým bonusom tohto miesta je aj blízkosť Pelhřimova, kde je možné na vlastné oči uvidieť, ako sa tlačia www.kvalitnifotky.cz