Black Dog Straps kožené popruhy pre fotografov

Kozene popruhy

Ako keby tých popruhov na fotoaparáty nebolo na trhu dosť. Zas ďalšia bižutéria pre fotografa a jeho večne prázdnu peňaženku? Ale možno to úplne nie je tak. Za posledných približne 10 rokov fotografovania svadieb som mal fotoaparáty zavesené už naozaj všelijako.

Každý kto to so svadbami myslí seriózne, skôr či neskôr skončí pri dvoch telách so svetelnými objektívmi a problémom, ako to celý deň nosiť. A hlavne byť vždy pripravený zachytiť neopakovateľný moment. Pretože svadba je práve o emóciach, momentoch, ktoré sa nedajú vždy úplne predvídať a s fotoaparátom v brašni sa to realizuje dosť ťažko:)

Áno popruhy na dve telá, ale aké? Z Cordury, alebo kožené? S takým upínaním o foťák, alebo nejakým iným? Black Dog to skúmal za vás a posledný rok v tom nebol sám:) Naše popruhy testovali a využívajú mnohí výborní svadobní fotografi ako napríklad aj:

Sme na to naozaj veľmi pyšní a teší nás zároveň, že sa nám podarilo na trh priniesť niečo, čo svadobným fotografom pomože a zároveň uľahčí a spríjemní ich prácu…

Týmto článkom a fotografiami by sme Vás radi previedli celým procesom výroby a pochválili sa niečím, čo na trhu v tomto momente nemá konkurenciu. Kvalitná surová koža v hrúbke 4mm ručne ošetrená včelím voskom, so zaleštenými povrchovo upravenými hranami pre lepší pohyb fotoaparátu na popruhoch. Starostlivo vyberané a testované oká, vďaka ktorým sa minimalizuje zasekávanie sa kovových spon o oblečenie pri práci s fotoaparátom. Dvojité kožené pútka pri pracke zabraňujúce samovoľnému otvoreniu pri protipohybe.

A čo je úplne najúžasnejšie ? je to Peak Design úchyt s nosnosťou 90kg. Práve vďaka tomuto rýchlemu a bezpečnému uchyteniu možete kombinovať veľmi pohodlne naše popruhy s celou produktovou línou značky Peak Design. Efektívne, jednoduché, pohodlné, spoľahlivé, minimalistické…Nebojíme sa tvrdiť, že dokonalé.

Blackdog Leather Strap NATURAL

 

Práve preto, že sme o kvalite našich popruhov presvedčený a vážime si ručnú poctivú prácu u nás doma…pozrite sa, ako vznikali naše Black Dog Straps.

Martin Remenár